"ҮЗЫНАҒАШ" Медициналық колледжі мекемесі

Учреждение Медицинский колледж "ҮЗЫНАҒАШ"

Приемная комиссия: 8-72-770-37-3-20

Расписание занятий

План проведения декады социально-экономических дисциплин.

Дата проведения

Мероприятие

Предмет

Задействованная группа

Ф.И.О.

преподавателя

1.

09.12.19

Открытие декады

Социально-экономические дисциплины

12,21,22,33,

Кенжебекова А.Б.,

Юлдабаев Р.И.

Саметова Н.Р.

Есеналиева Ж.Ж

2.

10.12.19

Конкурс чтецов посвященный Дню Независимости Республики Казахстан

Социально-экономические дисциплины

1-2 курсы, с русским и казахским языком бучения

Саметова Н.Р.

Юлдабаев Р.И.

Петрова Е.Г.

Умурзакова В.М.

3.

11.12.19

Турнир по волейболу посвященный Дню Независимости Республики Казахсан

————–

1-3 курсы, с русским и казахским языком обучения

Юлдабаев Р.И.

Анаятов Т.К.

Ахметова Ж.С.

4.

12.12.19

Открытый урок (внеклассное занятие) по всемирной истории на тему: «Промышленность и сельское хозяйство Казахстана на службе фронту»

Всемирная история

13 группа

Юлдабаев Р.И.

Кенжебекова А.Б.

5.

13.12.19

Круглый стол по политологии и социологии: «Семейные отношение»

Политология и социология

21,22,23

специальность: «лечебное дело»

Кенжебекова А.Б.

5.

14.12.19

Внеклассное занятие по основам права

Урок-суд-деловая-ролевая игра

Основы права

24 гр

специальность: «лечебное дело»

Юлдабаев Р.И.

 

6

18.12.19

Открытое внеклассное занятие по культурологии: «Культура эпохи возрождения»

Культурология

24 гр

специальность: «лечебное дело»

Юлдабаев Р.И.

7

19.12.19

Открытый урок по истории Казахстана на тему: «Ғылым, білім, әдебиет,өнердің дамуы»

История Казахстана

22 гр

специальность:

«лечебное дело»

Кенжебекова А.Б.

8.

20.12.19

Закрытие декады, выставка книг

выставка поделок

оформление грамот.

 

социально-экономические дисциплины

21,22

Кенжебекова А.Б.

Саметова Н.Р.

Юлдабаев Р.И.

Юлдабаева А.А.

Есеналиева Ж.Ж.

Сабақ кестесі 27.01.2020 ж.

41 топ   «Емдеу ісі »

Дүйсенбі 13.40

4

Ішкі аурулар (1)

22

Камилова З.О.

5

Ішкі аурулар (1)/ Хирургиялық аурулар(2)

22/39

Камилова З.О./ Шакиров Ж.Ш.

6

Ішкі аурулар (1)/ Хирургиялық аурулар (2)

22/39

Камилова З.О./ Шакиров Ж.Ш.

Сейсенбі  08.00

1

Хирургиялық аурулар (1)

39

Шакиров Ж.Ш.

2

Хирургиялық аурулар(1)

39

Шакиров Ж.Ш.

3

Офтальмология

25

Жидебаев Ж.Б.

4

Ішкі аурулар (2)

21

Камилова З.О.

5

Ішкі аурулар (2)

21

Камилова З.О.

6

Ішкі аурулар (2)

21

Камилова З.О.

Сәрсенбі  11.35

3

Акушерия және гинекология (лекция)

35

Мухамеджан М.А.

4

Офтальмология

25

Жидебаев Ж.Б.

5

Акушерия және гинекология (1)/ Балалар аурулары(2)

33/23

Мухамеджан М.А/ Кадырова К.Я.

6

Акушерия және гинекология (2)/ Балалар аурулары (1)

33/23

Мухамеджан М.А/ Кадырова К.Я.

Бейсенбі  08.00

1

Психиатрия

22

Есеналиева Ж.Ж.

2

Акушерия және гинекология (1/2)/ Балалар аурулары(1/2)

23/33

Мухамеджан М.А/ Кадырова К.Я.

3

Психиатрия

22

Есеналиева Ж.Ж.

 

 

 

 

Жұма  08.00

1

Әлеуметтік медицина және денсаулық сақтау ісін басқару

25

Жидебаев Ж.Б.

2

Әлеуметтік медицина және денсаулық сақтау ісін басқару

25

Жидебаев Ж.Б.

42 топ   «Емдеу ісі »

Дүйсенбі 15.25

5

Акушерия және гинекология (1)/ Балалар аурулары (2)

33/23

Мухамеджан М.А./ Кадырова К.Я.

6

Акушерия және гинекология (2)/ Балалар аурулары (1)

33/23

Мухамеджан М.А./ Кадырова К.Я.

Сейсенбі  08.00

1

Офтальмология

25

Жидебаев Ж.Б.

2

Офтальмология

25

Жидебаев Ж.Б.

4

Әлеуметтік медицина және денсаулық сақтау ісін басқару

25

Жидебаев Ж.Б.

Сәрсенбі  08.00

3

Акушерия және гинекология (лекция)

35

Мухамеджан М.А.

4

Ішкі аурулар (1)

35

Камилова З.О.

5

Ішкі аурулар (1)/ Хирургиялық аурулар (2)

35

Камилова З.О./ Шакиров Ж.Ш.

6

Ішкі аурулар (1)/ Хирургиялық аурулар (2)

35

Камилова З.О./ Шакиров Ж.Ш.

Бейсенбі  13.40

3

Әлеуметтік медицина және денсаулық сақтау ісін басқару

25

Жидебаев Ж.Б.

4

Ішкі аурулар (2)

25

Камилова З.О.

5

Ішкі аурулар (2)

25

Камилова З.О.

6

Ішкі аурулар (2)

25

Камилова З.О.

Жұма  08.00

1

Хирургиялық аурулар (1)

39

Шакиров Ж.Ш.

2

Хирургиялық аурулар (1)

39

Шакиров Ж.Ш.

3

Оторинолорингология

25

Жидебаев Ж.Б.

Сенбі 11.35

3

Психиатрия

22

Есеналиева Ж.Ж.

4

Психиатрия

22

Есеналиева Ж.Ж.

41 топ   «Емдеу ісі »

Дүйсенбі 13.40

4

Ішкі аурулар (1)

22

Камилова З.О.

5

Ішкі аурулар (1)/ Хирургиялық аурулар(2)

22/39

Камилова З.О./ Шакиров Ж.Ш.

6

Ішкі аурулар (1)/ Хирургиялық аурулар (2)

22/39

Камилова З.О./ Шакиров Ж.Ш.

Сейсенбі  08.00

1

Хирургиялық аурулар (1)

39

Шакиров Ж.Ш.

2

Хирургиялық аурулар(1)

39

Шакиров Ж.Ш.

3

Офтальмология

25

Жидебаев Ж.Б.

4

Ішкі аурулар (2)

21

Камилова З.О.

5

Ішкі аурулар (2)

21

Камилова З.О.

6

Ішкі аурулар (2)

21

Камилова З.О.

Сәрсенбі  11.35

3

Акушерия және гинекология (лекция)

35

Мухамеджан М.А.

4

Офтальмология

25

Жидебаев Ж.Б.

5

Акушерия және гинекология (1)/ Балалар аурулары(2)

33/23

Мухамеджан М.А/ Кадырова К.Я.

6

Акушерия және гинекология (2)/ Балалар аурулары (1)

33/23

Мухамеджан М.А/ Кадырова К.Я.

Бейсенбі  08.00

1

Психиатрия

22

Есеналиева Ж.Ж.

2

Акушерия және гинекология (1/2)/ Балалар аурулары(1/2)

23/33

Мухамеджан М.А/ Кадырова К.Я.

3

Психиатрия

22

Есеналиева Ж.Ж.

 

 

 

 

Жұма  08.00

1

Әлеуметтік медицина және денсаулық сақтау ісін басқару

25

Жидебаев Ж.Б.

2

Әлеуметтік медицина және денсаулық сақтау ісін басқару

25

Жидебаев Ж.Б.

43 топ   «Емдеу ісі »

Дүйсенбі 08.00

1

Оторинолорингология

21

Жидебаев Ж.Б.

2

Оторинолорингология

21

Жидебаев Ж.Б.

3

Әлеуметтік медицина және денсаулық сақтау ісін басқару

21

Жидебаев Ж.Б.

4

Әлеуметтік медицина және денсаулық сақтау ісін басқару

21

Жидебаев Ж.Б.

Сейсенбі  15.25

5

Акушерия және гинекология (1)/ Балалар аурулары (2)

33/23

Мухамеджан М.А./ Кадырова К.Я.

6

Акушерия және гинекология(2)/ Балалар аурулары (1)

33/23

Мухамеджан М.А./ Кадырова К.Я.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сәрсенбі  8.00

1

Офтальмология

25

Жидебаев Ж.Б.

2

Офтальмология

25

Жидебаев Ж.Б.

3

Акушерия және гинекология (лекция)

35

Мухамеджан М.А.

 

 

 

 

Бейсенбі  13.40

4

Психиатрия

22

Есеналиева Ж.Ж.

5

Психиатрия

22

Есеналиева Ж.Ж.

6

Акушерия және гинекология(1/2)/ Балалар аурулары (1/2)

33/23

Мухамеджан М.А./ Кадырова К.Я.

Жұма  13.40

4

Ішкі аурулар (1)/

25

Жидебаев Ж.Б.

5

Ішкі аурулар(1)/ Хирургиялық аурулар (2)

25/39

Жидебаев Ж.Б./ Шакиров Ж.Ш.

6

Хирургиялық аурулар (2)

39

Шакиров Ж.Ш.

Сенбі 08.00

1

Ішкі аурулар (2)

25

Жидебаев Ж.Б.

2

Ішкі аурулар (2)

25

Жидебаев Ж.Б.

3

Ішкі аурулар (2)

25

Жидебаев Ж.Б.

4

Ішкі аурулар (1)

25

Жидебаев Ж.Б.

5

Хирургиялық аурулар (1)

39

Шакиров Ж.Ш.

6

Хирургиялық аурулар (1)

39

Шакиров Ж.Ш.

44 группа  «Лечебное дело»

Понедельник 08.00

1

Внутренние болезни (лекция)

37

Анаятов Т.К.

2

Внутренние болезни (2)/Акушерство и гинекология (1)

37/33

Анаятов Т.К./ Анаятова З.И.

3

Внутренние болезни (1)/Акушерство и гинекология (2)

37/33

Анаятов Т.К./ Анаятова З.И.

4

Внутренние болезни (1/2)Акушерство и гинекология(2/1)

37/33

Анаятов Т.К./ Анаятова З.И.

Вторник 08.00

1

Детские болезни (лекция)

23

Кадырова К.Я.

2

Детские болезни(1)/Внутренние болезни(2)

23/37

Кадырова К.Я./ Анаятов Т.К.

3

Детские болезни(2)/Внутренние болезни (1)

23/37

Кадырова К.Я./ Анаятов Т.К.

4

Детские болезни(1/2)/Внутренние болезни (2/1)

23/37

Кадырова К.Я./ Анаятов Т.К.

Среда 08.00

1

Хирургические болезни (1)

37

Анаятов Т.К.

2

Хирургические болезни (1)

37

Анаятов Т.К.

3

Хирургические болезни лекция

37

Анаятов Т.К.

4

Хирургические болезни (2)

37

Анаятов Т.К.

5

Хирургические болезни (2)

37

Анаятов Т.К.

Четверг 11.35

3

Психиатрия

5

Саметова Н.Р.

4

Психиатрия

5

Саметова Н.Р.

 

 

 

 

 

 

 

 

Пятница 13.40

4

Социальная медицина и управление здравоохранением

14

Анаятова З.К.

5

Социальная медицина и управление здравоохранением

14

Анаятова З.К.

 

 

 

 

 

 

 

 

Суббота 8.00

1

Оторинолорингология

14

Анаятова З.К.

2

Оторинолорингология

14

Анаятова З.К.

3

Офтальмология

14

Анаятова З.К.

4

Офтальмология

14

Анаятова З.К.

Сабақ кестесі 03.02.2020 ж.

45 топ   « Медбикелік іс »

Дүйсенбі 08.00

1

Терапиядағы мейіргер ісі (лекция )

25

Мухамеджан М.А.

2

Акушерство және гинекологиядағы мейіргер  ісі (лекция)

25

Мухамеджан М.А.

3

Педиатриядағы мейіргер  ісі (лекция)

23

Кадырова К.Я.

 

 

 

 

Сейсенбі  08.00

1

Терапиядағы мейіргер ісі

33

Мухамеджан М.А.

2

Терапиядағы мейіргер ісі

33

Мухамеджан М.А.

3

Терапиядағы мейіргер ісі

33

Мухамеджан М.А.

4

Терапиядағы мейіргер ісі

33

Мухамеджан М.А.

Сәрсенбі  08.00

1

Акушерство және гинекологиядағы мейіргер  ісі

33

Мухамеджан М.А.

2

Акушерство және гинекологиядағы мейіргер  ісі

33

Мухамеджан М.А.

3

Психиатриядағы мейіргер ісі

22

Есеналиева Ж.Ж.

4

Акушерство және гинекологиядағы мейіргер  ісі

33

Мухамеджан М.А.

Бейсенбі  08.00

3

Хирургия және реанимациядағы мейіргер  ісі (лекция)

 

39

Шакиров Ж.Ш.

4

Хирургия және реанимациядағы мейіргер  ісі

39

Шакиров Ж.Ш.

5

Хирургия және реанимациядағы мейіргер  ісі

39

Шакиров Ж.Ш.

6

Хирургия және реанимациядағы мейіргер  ісі

 

39

Шакиров Ж.Ш.

Жұма  08.00

1

Педиатриядағы мейіргер  ісі

23

Кадырова К.Я.

2

Педиатриядағы мейіргер  ісі

23

Кадырова К.Я.

3

Педиатриядағы мейіргер  ісі

23

Кадырова К.Я.

31 топ   «Емдеу  ісі »

Дүйсенбі 08.00

1

Фармакология негіздері

23

Кадырова К.Я.

2

Фармакология негіздері

23

Кадырова К.Я.

3

Жұқпалы аурулар (2)

12

Абдрашитова Н.Ж.

4

Жұқпалы аурулар (Лекция)

12

Абдрашитова Н.Ж.

Сейсенбі 13.40

4

Психология негіздері және коммуникативті дағдылар

22

Есеналиева Ж.Ж.

5

Психология негіздері және коммуникативті дағдылар

22

Есеналиева Ж.Ж.

6

Кәсіби қызметтегі ақпаратты технологиялар

25

Лесхан Т.О.

Сәрсенбі  08.00

1

Апат медицинасы

39

Шакиров Ж.Ш.

2

Жалпы хирургия, анестезиология және реанимация  (1/2)

39

Шакиров Ж.Ш

4

Жалпы хирургия, анестезиология және реанимация  лекция

а зал

Шакиров Ж.Ш

Бейсенбі  13.40

4

Медициналық биофизика

24

Төлешова М.Қ.

5

Жұқпалы аурулар  (1)

14

Абдрашитова Н.Ж.

6

Мейіргер ісі негіздері (1)

31

Крамс Л.К.

Жұма  13.40

4

Кәсіптік шетел тілі

4

Мусабаев Н.М.

5

Ішкі аурулар пропедевтикасы (1/2)

21

Камилова З.О.

6

Ішкі аурулар пропедевтикасы (1)

21

Камилова З.О.

Сенбі 13.40

4

Ішкі аурулар пропедевтикасы лекция

21

Камилова З.О.

5

Мейіргер ісі негіздері (2)

31

Крамс Л.К.

6

Ішкі аурулар пропедевтикасы (2)

21

Камилова З.О.

32 топ   «Емдеу  ісі »

Дүйсенбі 13.40

4

Жұқпалы аурулар (лекция)

12

Абдрашитова Н.Ж.

5

Ішкі аурулар пропедевтикасы (2)

25

Жидебаев Ж.Б.

6

Жұқпалы аурулар (2)

12

Абдрашитова Н.Ж.

 

 

 

 

Сейсенбі  09.45

2

Психология негіздері және коммуникативті дағдылар

22

Есесналиева Ж.Ж.

3

Психология негіздері және коммуникативті дағдылар

22

Есесналиева Ж.Ж.

4

Жұқпалы аурулар (1)

14

Абдрашитова Н.Ж.

5

Кәсіби қызметтегі ақпаратты технологиялар

24

Лесхан Т.О.

Сәрсенбі  08.00

1

Фармакология негіздері

23

Кадырова К.Я.

2

Фармакология негіздері

23

Кадырова К.Я.

4

Жалпы хирургия, анестезиология және реанимация (лекция)

а зал

Шакиров Ж.Ш.

Бейсенбі  08.00

1

Ішкі аурулар пропедевтикасы (1/2)

25

Жидебаев Ж.Б.

2

Ішкі аурулар пропедевтикасы (1)

25

Жидебаев Ж.Б.

3

Медициналық биофизика

 

Төлешова М.Қ.

4

Ішкі аурулар пропедевтикасы (лекция)

а зал

Жидебаев Ж.Б.

Жұма  11.35

3

Кәсіптік шетел тілі

4

Мусабаев Н.М.

4

Жалпы хирургия, анестезиология және реанимация (1/2)

39

Шакиров Ж.Ш.

Сенбі 08.00

1

Мейіргер ісі негіздері (2)

31

Крамс Л.К.

2

Мейіргер ісі негіздері (1)

31

Крамс Л.К.

4

Апат медицинасы

39

Шакиров Ж.Ш.

33 группа  «Лечебное дело»

Понедельник 08.00

1

Медицинская биофизика

12

Төлешова М.Қ.

2

Медицина катостроф

5

Аубакирова С.А.

Вторник 08.00

1

Пропедевтика внутренних болезней (1/2)

37

Анаятов Т.К.

2

Инфекционные болезни

14

Абдрашитова Н.Ж.

3

Профессиональный иностранный язык

4

Мусабаев Н.М.

Среда 08.00

1

Инфекционные болезни (1)

14

Абдрашитова Н.Ж.

2

Инфекционные болезни (2)

14

Абдрашитова Н.Ж.

3

Основы фармокологии

23

Кадырова К.Я.

4

Основы фармокологии

23

Кадырова К.Я.

Четверг 08.00

1

Информационные технологии в профессиональной деятельности

24

Лесхан.Т.О.

2

Пропедевтика внутренних болезней (1)

37

Анаятов Т.К.

3

Пропедевтика внутренних болезней (2)

37

Анаятов Т.К.

4

Пропедевтика внутренних болезней (1/2)

37

Анаятов Т.К.

Пятница 11.35

3

 Внутренние болезни (1)

37

Анаятов Т.К.

4

Внутренние болезни (2)

37

Анаятов Т.К.

5

Основы психологии и комуникативных навыков

5

Саметова Н.Р.

6

Основы психологии и комуникативных навыков

5

Саметова Н.Р.

Суббота 08.00

1

Основы сестринского дела (1)

33

Мухамеджан М.А.

2

Пропедевтика внутренних болезней (лекция)

37

Анаятов Т.К.

3

Внутренние болезни (лекция)

37

Анаятов Т.К.

4

Основы сестринского дела (2)

33

Мухамеджан М.А.

34 группа  «Лечебное дело»

Понедельник 08.00

1

Медицина катостроф

5

Аубакирова С.А.

2

Медицинская биофизика

12

Төлешова М.Қ.

3

Профессиональный иностранный язык

4

Мусабаев Н.М.

Вторник 8.00

1

Инфекционные болезни

14

Абдрашитова Н.Ж.

2

Инфекционные болезни (лекция)

12

Абдрашитова Н.Ж.

Среда 08.00

 

 

 

 

Четверг 08.00

1

Пропедевтика внутренних болезней

37

Анаятов Т.К.

2

Информационные технологии в профессиональной деятельности

24

Лесхан.Т.О.

3

Основы фармокологии

23

Кадырова К.Я.

4

Основы фармокологии

23

Кадырова К.Я.

Пятница 08.00

1

 Внутренние болезни

37

Анаятов Т.К.

2

Внутренние болезни

37

Анаятов Т.К.

3

Основы психологии и комуникативных навыков

5

Саметова Н.Р.

4

Основы психологии и комуникативных навыков

5

Саметова Н.Р.

Суббота 8.00

1

Основы сестринского дела

21

Терентьева П.Н.

2

Пропедевтика внутренних болезней (лекция)

37

Анаятов Т.К.

3

Внутренние болезни (лекция)

37

Анаятов Т.К.

35 топ   «Медбикелік іс»

Дүйсенбі 08.00

1

Мейіргер ісі  негіздері (1)

31

Крамс Л.К.

2

Мейіргер ісі  негіздері (1)

31

Крамс Л.К.

3

Мейіргер ісі  негіздері (1)

31

Крамс Л.К.

4

Мейіргер ісі  негіздері (2)

31

Крамс Л.К.

5

Мейіргер ісі  негіздері (2)

31

Крамс Л.К.

6

Мейіргер ісі  негіздері (2)

31

Крамс Л.К.

Сейсенбі  8.00

1

Жалпы патология

35

Кулбаев Т.К.

2

Жалпы патология

35

Кулбаев Т.К.

3

Эпидемиология және жұқпалы ауруларындағы мейіргер  ісі

 

14

Абдрашитова Н.Ж.

4

Тіршілік ету қызметінің қауіпсіздігі

39

Шакиров Ж.Ш.

Сәрсенбі  09.45

2

Психология негіздері және қатынас дағдылары

22

Есеналиева Ж.Ж.

3

Ішкі аурулар пропедевтикасы (1)

25

Жидебаев Ж.Б.

4

Эпидемиология және жұқпалы ауруларындағы мейіргер  ісі

21

Абдрашитова Н.Ж.

5

Ішкі аурулар пропедевтикасы (2)

25

Жидебаев Ж.Б.

Бейсенбі  11.35

3

Жалпы гигиена

21

Абдрашитова Н.Ж.

4

Ішкі аурулар пропедевтикасы (лекция)

а зал

Жидебаев Ж.Б.

5

Мейіргер ісі  негіздері (1/2)

31

Крамс Л.К.

Жұма  08.00

1

Кәсіптік шетел тілі

4

Мусабаев Н.М.

2

Эпидемиология және жұқпалы ауруларындағы мейіргер  ісі

14

Абдрашитова Н.Ж.

3

Тіршілік ету қызметінің қауіпсіздігі

39

Шакиров Ж.Ш.

Сенбі 13.40

4

Фармакология негіздері

23

Кадырова К.Я.

5

Фармакология негіздері

23

Кадырова К.Я.

6

Фармакология негіздері

23

Кадырова К.Я.

Сабақ кестесі 27.01.2020 ж.

21 топ   « Емдеу ісі »

Дүйсенбі 08.00

1

Физиология (2)

35

Кулбаев Т.К.

2

Физиология (теория)

35

Кулбаев Т.К.

3

Анатомия (2)

39

Шакиров Ж.Ш.

4

Физиология (лекция)

35

Кулбаев Т.К.

Сейсенбі  11.35

3

Анатомия (лекция)

а зал

Шакиров Ж.Ш.

4

Микробиология және вирусология

13

Крамс Л.К.

5

Анатомия (теория)

39

Шакиров Ж.Ш.

6

Қазақстан  тарихы

3

Кенжебекова А.Б.

Сәрсенбі  11.35

3

Анатомия (1)

39

Шакиров Ж.Ш.

4

Кәсіби қызметтегі ақпаратты технологиялар

24

Лесхан Т.О.

5

Микробиология және вирусология

13

Крамс Л.К.

6

Мәдениеттану/ Философия негіздері

3

Кенжебекова А.Б.

Бейсенбі  11.35

3

Мейіргер ісі негіздері (лекция)

33

Мухамеджан М.А.

4

Дене шынықтыру

с зал

Петрова Е.Г.

5

Кәсіптік орыс тілі

6

 

6

Физиология (1)

35

Кулбаев Т.К.

Жұма  09.45

2

Мейіргер ісі негіздері (1)

33

Мухамеджан М.А.

3

Экономикалық теория негіздері

3

Кенжебекова А.Б.

4

Мейіргер ісі негіздері (2)

33

Мухамеджан М.А.

5

Мейіргер ісі негіздері (2)

33

Мухамеджан М.А.

Сенбі 08.00

1

Химия

5

Оразымбетова А.Н.

2

Молекулалы биология, медициналық генетика

5

Оразымбетова А.Н.

3

Мейіргер ісі негіздері (1)

33

Мухамеджан М.А.

4

Кәсіптік шетел тілі

4

Мусабаев Н.М.

22 топ   «Емдеу  ісі »

Дүйсенбі 08.00

1

Анатомия (1/2)

39

Шакиров Ж.Ш.

2

Анатомия (1)

39

Шакиров Ж.Ш.

3

Физиология (теория)

35

Кулбаев Т.К.

4

Физиология (лекция)

35

Кулбаев Т.К.

Сейсенбі  11.35

3

Анатомия (лекция)

39

Шакиров Ж.Ш.

4

Қазақстан  тарихы

3

Кенжебекова А.Б.

5

Микробиология және вирусология

13

Крамс Л.К.

6

Дене шынықтыру

с зал

 

Сәрсенбі  11.35

4

Мәдениеттану/ Философия негіздері

3

Кенжебекова А.Б.

5

Кәсіби қызметтегі ақпаратты технологиялар

24

Лесхан Т.О.

6

Микробиология және вирусология

13

Крамс Л.К.

Бейсенбі  08.00

1

Анатомия (1)

39

Шакиров Ж.Ш.

2

Анатомия (теория)

39

Шакиров Ж.Ш.

3

Мейіргер ісі негіздері (лекция)

33

Мухамеджан М.А.

4

Кәсіптік орыс тілі

6

Петрова Е.Г.

Жұма  08.00

1

Мейіргер ісі негіздері (1)

31

Мухамеджан М.А.

2

Кәсіптік шетел тілі

4

Мусабаев Н.М.

3

Мейіргер ісі негіздері (2)

31

Мухамеджан М.А.

4

Экономикалық теория негіздері

3

Кенжебекова А.Б.

 Сенбі 09.45

2

Мейіргер ісі негіздері (2)

31

Мухамеджан М.А.

3

Химия

5

Оразымбетова А.Н.

4

Молекулалы биология, медициналық генетика

5

Оразымбетова А.Н.

5

Мейіргер ісі негіздері (1)

31

Мухамеджан М.А.

Сабақ кестесі 03.02.2020ж.

23 топ   «Емдеу  ісі »

Дүйсенбі 14.00

4

Шұғыл көмек көрсетудегі қауіпсіздік пен сапа

39

Шакиров Ж.Ш.

5

Әлеуметтік медицина және жерді қорғау басқармасы

14

Абдрашитова Н.Ж.

6

Дене шынықтыру

с зал

 

Сейсенбі  15.55

5

Әлеуметтік медицина және жерді қорғау басқармасы

14

Абдрашитова Н.Ж.

6

Шұғыл көмек көрсетудегі қауіпсіздік пен сапа

39

Шакиров Ж.Ш.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сәрсенбі  08.00

1

Срс

 

 

2

Срс

 

 

3

Срс

 

 

4

Срс

 

 

Бейсенбі  08.00

1

Жалпы патология

35

Кулбаев Т.К.

2

Жалпы патология

35

Кулбаев Т.К.

3

Жалпы патология(1)/ Мейірбике ісінің негіздері(2)

35/31

Кулбаев Т.К./ Крамс Л.К.

4

Жалпы патология(2)/ Мейірбике ісінің негіздері(1)

35/31

Кулбаев Т.К./ Крамс Л.К.

 

 

 

 

Жұма  08.00

1

Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар

22

Есеналиева Ж.Ж.

2

Денсаулықты нығайту

22

Есеналиева Ж.Ж.

3

Элективтер (Валеология)

22

Есеналиева Ж.Ж.

 

 

 

 

Сенбі 11.55

3

Мейірбике ісінің негіздері (лекция)

31

Крамс Л.К.

4

Мейірбике ісінің негіздері (2/1)

31

Крамс Л.К.

5

Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар

22

Есеналиева Ж.Ж

6

Медициналық генетика негіздері

22

Крамс Л.К.

Расписание уроков 27.01.2020 г.

24 группа  «Лечебное дело»

Понедельник 11.35

3

Основы сестринского дела (2)

25

Мухамеджан М.А.

4

Основы сестринского дела (лекция)

25

Мухамеджан М.А.

5

Физиология (теория)

35

Кулбаев Т.К.

6

Физиология (1)

35

Кулбаев Т.К.

Вторник 11.35

3

Анатомия (1/2)

35

Кулбаев Т.К.

4

Анатомия (теория)

35

Кулбаев Т.К.

5

История Казахстана

3

Кенжебекова А.Б.

6

Микробиология и вирусология

13

Крамс Л.К.

Среда 8.00

1

Информационные технологии в профессиональной деятельности

24

Лесхан Т.О.

2

Основы экономики

3

Кенжебекова А.Б.

3

Культорология/ основы философии

3

Кенжебекова А.Б.

4

Профессиональный английский язык

4

Мусабаев Н.М.

Четверг 08.00

1

Основы сестринского дела (2)

33

Мухамеджан М.А.

2

Микробиология и вирусология

13

Крамс Л.К.

3

Физическая культура

с зал

 

4

Основы сестринского дела (1)

33

Мухамеджан М.А.

5

Основы сестринского дела (1)

33

Мухамеджан М.А.

Пятница 11.35

3

Анатомия (1)

35

Кулбаев Т.К.

4

Анатомия (теория)

35

Кулбаев Т.К.

5

Профессиональный казахский язык

12

Аманова З.Н.

6

Анатомия (2)

35

Кулбаев Т.К.

Суббота 11.35

3

Физиология (2)

35

Кулбаев Т.К.

4

Физиология (лекция)

35

Кулбаев Т.К.

5

Химия

5

Оразымбетова А.Н.

6

Молекулярная биология, медицинская генетика

5

Оразымбетова А.Н.

Сабақ кестесі 03.02.2020 ж

11 топ   « Емдеу ісі »

Дүйсенбі 08.00

1

Орыс әдебиеті

6

Петрова Е.Г.

2

Орыс әдебиеті

6

Петрова Е.Г.

3

Дүниежүзі тарихы/ Дене шынықтыру

3/

с зал

Кенжебекова А.Б./

4

Шет тілі

4

Мусабаев Н.М.

Сейсенбі  08.00

1

Биология

13

Крамс Л.К.

2

Дүниежүзі тарихы

3

Кенжебекова А.Б.

3

Информатика

24

Лесхан Т.О.

4

Информатика

24

Лесхан Т.О.

Сәрсенбі  08.00

1

Биология

13

Крамс Л.К.

2

Биология

13

Крамс Л.К.

3

Шет тілі

4

Мусабаев Н.М.

4

Алғашқы  әскери және технологиялық дайындық

14

Юлдабаев И.А.

Бейсенбі  08.00

1

Шет тілі

4

Мусабаев Н.М.

2

Шет тілі

4

Мусабаев Н.М.

3

Дене шынықтыру

с зал

 

4

Алғашқы  әскери және технологиялық дайындық

14

Юлдабаев И.А.

Жұма  08.00

1

Қазақ әдебиеті

12

Аманова З.Н.

2

Қазақ әдебиеті

12

Аманова З.Н.

3

Қазақ әдебиеті

12

Аманова З.Н.

12 топ   «Емдеу ісі »

Дүйсенбі 08.00

1

Шет тілі

4

Мусабаев Н.М.

2

Дүниежүзітарихы

3

Кенжебекова А.Б.

3

Орыс әдебиеті

6

Петрова Е.Г.

4

Орыс әдебиеті

6

Петрова Е.Г.

Сейсенбі  08.00

1

Информатика

24

Лесхан Т.О.

2

Информатика

24

Лесхан Т.О.

3

Дүниежүзітарихы/ Дене шынықтыру

3

Кенжебекова А.Б./

4

Шет тілі

4

Мусабаев Н.М.

Сәрсенбі  08.00

1

Шет тілі

4

Мусабаев Н.М.

2

Шет тілі

4

Мусабаев Н.М.

3

Биология

13

Крамс Л.К.

4

Биология

13

Крамс Л.К.

Бейсенбі  08.00

1

Биология

13

Крамс Л.К.

2

Алғашқы  әскери және технологиялық дайындық

14

Юлдабаев И.А.

3

Алғашқы  әскери және технологиялық дайындық

14

Юлдабаев И.А.

Жұма 

 

 

 

 

Сенбі 8.00

1

Қазақ әдебиеті

4

Аманова З.Н.

2

Қазақ әдебиеті

4

Аманова З.Н.

3

Қазақ әдебиеті

12

Аманова З.Н.

13 группа  «Лечебное дело»

Понедельник 09.55

2

Иностранный язык

4

Мусабаев Н.М.

3

Начальная военная и технологическая подготовка

14

Юлдабаев И.А.

4

Начальная военная и технологическая подготовка

14

Юлдабаев И.А.

5

Иностранный язык

4

Мусабаев Н.М.

Вторник 08.00

1

Всемирная история

3

Кенжебекова А.Б.

2

Биология

13

Крамс Л.К.

3

Биология

13

Крамс Л.К.

Среда 09.55

2

Информатика

24

Лесхан Т.О.

3

Информатика

24

Лесхан Т.О.

4

Физическая культура

с зал

 

Четверг 08.00

1

Русская литература

6

Петрова Е.Г.

2

Русская литература

6

Петрова Е.Г.

3

Русская литература

6

Петрова Е.Г.

4

Иностранный язык

4

Мусабаев Н.М.

Пятница 08.00

 

 

 

 

Суббота 11.55

3

Иностранный язык

4

Мусабаев Н.М.

4

Казахская литература

12

Аманова З.Н.

5

Казахская литература

4

Аманова З.Н.